HOT MELT KOLİ BANDI ÇÖZÜMLERİ

Hotmelt koli bantları, yüksek kaliteli ve dayanıklı bir bant seçeneğidir. Koli bantları, ambalajlama ve nakliye işlemlerinde sıkça kullanılır. Hotmelt koli bantları, bu işlemlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaca göre farklı ebat ve uzunluklarda olabilirler. Hotmelt koli bantları, güçlü yapıştırıcıları sayesinde kutuların taşınması sırasında açılmasını önler. Ayrıca, Hotmelt koli bantları suya, ısıya ve neme dayanıklıdır, bu da onları zorlu çevre koşullarında kullanıma uygun hale getirir. Hotmelt koli bantları, ekonomik bir ambalajlama çözümüdür. Hem fiyat hem de performans açısından rekabetçi bir seçenek olan Hotmelt koli bantları, işletmelerin ambalajlama maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur.

HOT MELT KOLİ BANDI ÖZELLİK

Kolay koparılır

Güçlü yapışır

Suya, ısıya ve neme dayanıklıdır

KULLANIM ALANLARI

Ekonomiktir

Koli kapatma

Ambalajlama

Nakliye

Depolama


Paylaş

Ürün Detay

Hot Melt Koli Bandı Fiyatlandırma

Hotmelt koli bantlarının fiyatı, bantın boyutuna, kalınlığına ve uzunluğuna göre değişir. Ayrıca, baskılı bantlar baskısız bantlara göre daha pahalıdır.

Hotmelt koli bantları, dayanıklılık, güçlü yapıştırıcılık, suya ve neme dayanıklılık gibi özellikleriyle, ambalajlama ve nakliye işlemleri için ideal bir seçenektir.

Hot Melt Koli Bandı Hangi işlerde Kullanılır

HASBANT koli bantları, oldukça kaliteli ve revaçta olan bir bant türüdür. Koli bantları, ambalajlama ve nakliye işlemlerinde sıkça kullanılır. HASBANT koli bantları, bu işlemlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. İhtiyaca göre farklı ebat ve uzunluklarda olabilirler. HASBANT koli bantları, güçlü yapıştırıcıları sayesinde kutuların taşınması sırasında açılmasını önler. Ayrıca, HASBANT koli bantları suya, ısıya ve neme dayanıklıdır, bu da onları zorlu çevre koşullarında kullanıma uygun hale getirir. HASBANT koli bantları, ekonomik bir ambalajlama çözümüdür. Hem fiyat hem de performans açısından rekabetçi bir seçenek olan HASBANT koli bantları, işletmelerin ambalajlama maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olur.

Hot Melt Koli Band Nedir?

HASBANT Hot Melt bant, el ile kolayca koparılan ve güçlü yapışma mukavemetine sahip bir bant türüdür. Kolay kopabilme ve her türlü yüzeye yapışma özelliğine sahip olmakla çok tercih edilen bir üründür.

Hot Melt Koli Bandı Özellikleri ?

Kolay koparılır

Güçlü yapışır

Her türlü yüzeye yapışır


Hot Melt Koli Bandı Kullanım Alanları ?

Koli kapatma

Ambalajlama

Nakliye

Depolama

Hot melt koli bandı nedir?

Hot melt koli bandı, el ile kolayca koparılan ve yüksek yapışma mukavemetine sahip bir bant türüdür. Koli kapatma, ambalajlama, nakliye ve depolama gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.

Hot melt koli bandının özellikleri nelerdir?

El ile kolayca koparılır

Güçlü yapışır

Her türlü yüzeye yapışır

Suya, neme ve sıcaklığa dayanıklıdır

Ekonomiktir

Hot melt koli bandı nerelerde kullanılır?

Koli kapatma

Ambalajlama

Nakliye

Depolama

Hot melt koli bandı nasıl kullanılır?

Hot melt koli bandını kullanmak için öncelikle bandın uygulanacağı yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Ardından bandı yüzeye yapıştırın ve rulo yardımı ile sıkıca bastırın.

Hot melt koli bandı ne kadar dayanır?

Hot melt koli bandının dayanıklılığı, bandın kalitesine ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişir. Genel olarak, hot melt koli bandları 3-4 yıl dayanıklıdır.

Hot melt koli bandı nereden satın alınır?

Hot melt koli bandı, online alışveriş siteleri yapı marketlerden ve Hasbant dan satın alınabilir.