HOT MELT BOPP JUMBO BOBİN BANT ÖZELLİKLER

HASBANT, Jumbo Hotmelt Bantlar üretiminde Türkiye'nin lider firmalarından biridir. Farklı boyutlarda ve uzunluklarda bulunan Jumbo Hotmelt Bantlar, HASBANT tarafından uygun fiyat olanaklarıyla üretilmektedir.

Hasbant HOT MELT BOPP JUMBO BOBİN BANT ları uygun fiyat seçenekleri ile piyasa sunmaktadır.


Paylaş

Ürün Detay

Hotmelt BantKullanmanın Avantajları ve Fiyatları Nelerdir?

Hotmelt bant, kargo yapılacak karton, naylon vb. ürünlerin sağlıklı bir şekilde kapatılarak içinde bulunan ürünlerin zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle Hotmelt bant kargo işlemleriyle ilgilenen firmalar ya da bireysel kullanıcılar için oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

HASBANT, Hotmelt bant üretimini 1. Sınıf olarak üretmektedir. Ayrıca firmaların isteklerine göre baskılı ya da baskısız olarak üretim gerçekleştirmektedir. Hotmelt bant fiyatları üretilecek malzemenin baskılı ya da baskısız olmasının yanı sıra bant adetine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle baskılı Jumbo Hotmelt Bantlar, baskısız olanlara göre biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Hotmelt bant fiyatlarını ekleyen bir diğer etkense alınacak bant sayısıdır. Üretime alınacak bant sayısı ne kadar yüksek olursa fiyat olarak biraz daha uygun olacaktır. Bu nedenle fiyat konusunda daha net bilgi verebilmek için HASBANT ile iletişime geçerek tercih ettiğiniz Hotmelt bant çeşidinin baskılı ya da baskısız olacağını ve üretilecek bant fiyatını bildirerek fiyat konusunda daha net bir bilgi alabilirsiniz.HASBANT, Hotmelt bant toptan üretimi için 1. Sınıf malzemeler kullanarak ürün kalitesini en ön planda tutmaktadır.

Hotmelt Koli BandıÜreticileri

Hotmelt bant üreticileri, firmalar için tercih edecekleri adete göre bant üretirler. Ancak son dönemlerde baskılı bantlar da popüler bir hale geldi. Firmalar tarafından istenilen özelliklere göre üretilen bantlar firmaların daha iyi bir izlenim olmasına ve müşteriler tarafından daha iyi tanınmasına yardımcı oluyor. Sadece baskılı değil aynı zaman da baskısız olarak üretilen Jumbo Hotmelt Bantların renk çeşitleri de bulunmaktadır. Hotmelt bant üreticileri müşterilerin talepleri doğrultusunda üretim gerçekleştirdiği için tercih edilecek ürünler fiyata direkt olarak etki etmektedir.

Hotmelt Koli BandıToptan

Toptan satışı gerçekleştirilen koli bantları baskılı ya da baskısız olarak farklı gruplara ayrılır. Baskılı olarak sipariş edilen Jumbo Hotmelt Bantların en az 100 adet olması gerekmektedir. 100 adet altında olan siparişlerin üretimi gerçekleştirilemediği için sipariş verirken minimum 100 adet vermek gerekmektedir. Ayrıca baskısız bantlar da tercih edilirken miktarı da baskısızlar kadar önemlidir. Ancak bu konuda herhangi bir sınırlama olmasa da en az 100 adet sipariş ederek fiyat olarak daha uyguna alma şansınız bulunmaktadır.

Hotmelt Çift Taraflı Bant

Hotmelt çift taraflı bantların birden fazla kullanım alanları bulunur. Dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan bantların üretim aşamasında kullanılan malzemelere göre kalitesi de değişmektedir. 1. Sınıf kaliteden üretilmiş hotmelt çift taraflı bantlar daha uzun süreli kullanımlar sunmaktadır. Kalitelerine göre değişiklik gösterdiği için tercih edeceğiniz kaliteye göre çift taraflı bantları bulmanız mümkündür.

Hotmelt BantNerelerde Kullanılır?

Jumbo Hotmelt Bantların ilk kulanım alanları olarak kargo ürünlerinin kapatılması olarak kullanılsa da, Jumbo Hotmelt Bantların üretim aşamasındaki gelişimi sayesinde dayanıklılığı ve kalitesinde artış yaşandı. Bu nedenle daha fazla alana yayılan Jumbo Hotmelt Bantlar hemen her iş sektöründe aktif olarak kullanılmaya başlandı.

Jumbo Hotmelt Bantların kullanım alanlarının başında gelen kargo alanlarında meydana gelen kurumsallaşma ile birlikte firmalar kimliklerini daha resmi olarak tanıtmak amacıyla bantların da baskılı olanlarını tercih etmeye başladı. Baskılı Jumbo Hotmelt Bantların üretimi ile birlikte hemen her alanda aktif olarak kullanılan Jumbo Hotmelt Bantlar, her firmaya özel olarak tercih ettiği özelliklere göre üretilmeye başlandı. İnşaat, otomotiv, sanayi ve kargo alanları


Jumbo hotmelt bant nedir?

Jumbo hotmelt bant, geniş bir yüzeye sahip olan ve genellikle kargo işlemlerinde kullanılan bir tür banttır. Bu bantlar, yüksek yapışma gücü ve dayanıklılığı ile öne çıkar.

Jumbo hotmelt bantların kullanım alanları nelerdir?

Jumbo hotmelt bantlar, kargo işlemlerinin yanı sıra inşaat, otomotiv, sanayi ve diğer birçok alanda da kullanılmaktadır.

Jumbo hotmelt bantların fiyatları nasıl belirlenir?

Jumbo hotmelt bantların fiyatları, bantın boyutu, kalınlığı, yapışma gücü ve baskılı olup olmaması gibi faktörlere göre değişiklik gösterir.

Jumbo hotmelt bantlar nasıl kullanılır?

Jumbo hotmelt bantlar, genellikle bir bant makinesi ile kullanılır. Bant makinesi, bantı paketin üzerine yapıştırır ve ardından bantın kenarlarını keser.

Jumbo hotmelt bantlar nereden alınır?

Jumbo hotmelt bantlar, toptan ve perakende olarak birçok yerde satılmaktadır. Toptan satış yapan firmalar, genellikle daha uygun fiyatlar sunmaktadır.